strona główna

Sylwester 2022/23
w Klubie ARCO i Restauracji Włoskiej Navona

Serdecznie zapraszamy na Sylwester w Klubie Arco i Restauracji Włoskiej Navona.
Tym razem przygotujcie się na niezapomnianą noc pod hasłem
GRAMY CAŁĄ NOC.

Najlepsze taneczne hity, bowling na 16 torach, pyszne jedzenie, wyjątkowa atmosfera i odrobina szaleństwa!
To i wiele więcej atrakcji czeka na Państwa w tą wyjątkową noc.

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

 

Sezonowe Smaki
Menu Inspirowane Jesienią

Jesień to pora roku, która dostarcza wyjątkowe i aromatyczne produkty. Nasi szefowie kuchni wiedząc że, najlepsze dania powstają ze świeżych składników, stworzyli sezonowe menu w którym goście znajdą wiele wyjątkowych smaków.

 

SPRAWDŻ

 

Odkryj na nowo
RESTAURACJA NAVONA

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Kliknij i poznaj nas bliżej... Sekretem Restauracji Włoskiej Navona jest dbałość o detale. Wyśmienite potrawy, bogata karta win i menu sezonowe, to gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie. Naszym niewątpliwym bestsellerem jest zielone tagliatelle z kurczakiem z suszonymi pomidorami, szpinakiem, masłem szałwiowym i parmezanem. 

 

WIĘCEJ

 

Jesteś spragniony? Chcesz zobaczyć więcej? Odwiedź nas!

 

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE ZDJĘCIA
 
 
Rozsmakuj się
MENU

Codziennie pracujemy nad nowymi daniami, drinkami i ofertami, aby było jeszcze lepiej i smaczniej. Zapraszamy na śniadania za 10 zł do każdej kawy lub herbaty. Popołudniu już rozpoczynamy ofertę lunchową, dostępną od 12:00 do 15:00. Każdego smakosza z pewnością przyciągną dania sezonowe! A każdy fan kuchni włoskiej znajdzie coś dla siebie w naszym regularnym menu. 

 

 

WIĘCEJ

 

Polecamy
Catering & event

Restauracja Włoska Navona to jeden z podmiotów ACCATA Group. Wspólnie zajmujemy się organizacją eventów w naszych obiektach oraz poza nimi. Przygotowujemy również catering - dla klientów indywidualnych jak i firm. Nasze portfolio jest bogate w realizacje zarówno dla 10 osób jak i dla 5 000. 

 
WIĘCEJ