AKTUALNOŚCI

Sprawdź nasze
aktualności
Obchodzimy trzecie
URODZINY ŚNIADAŃ

Trzy lata za nami! To nasz wspólny sukces, dzięki promocyjnej ofercie śniadaniowej poznaliśmy bliżej Was - naszych gości! Dziękujemy za wspólną poranną kawę, uśmiech, dobre słowo i wspaniale rozpoczęty dzień. Zbliżają się trzecie urodziny naszej śniadaniowej oferty i chcemy je świętować właśnie z Wami! Zapowiada się wiele atrakcji!

31 sierpnia - SOBOTA -  godz. 8:00-12:00 - nie może Was zabraknąć !

 

Szczegóły na naszym wydarzeniu na Facebooku - KLIKNIJ.

Letnie
MENU SEZONOWE

Wraz z latem do naszego menu sezonowego trafiły nowe pozycje. Zapraszamy na zielony chłodnik z serem wędzonym oraz kaszotto z sałatką ze szpinaku. Nie zabraknie także mięsnej propozycji. Tym razem króluje indyk z  kremem brzoskwiniowo-ziemniaczanym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym menu. Dostępne w sprzedaży od 5.07.2019 r. 

 

ZOBACZ MENU SEZONOWE
 
Szparagi & Truskawki
MENU SEZONOWE

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania naszej tradycyjnej wkładki sezonowej, gdzie królują szparagi i truskawki. Dania zmieniają się z każdym rokiem, jednak temat pozostaje niezmiennie ten sam. SAŁATKA ZE SZPARAGAMI i STEK Z DOJRZEWAJĄCEJ POLĘDWICY ZE SZPARAGAMI to nowości, które skradły nasze serca. Zobacz co jeszcze na Ciebie czeka w naszym menu sezonowym. Menu w sprzedaży od 7 maja (wtorek).

Wiosenne
MENU SEZONOWE

Razem z wiosną przychodzi czas na lekkie, świeże i odrobinę wielkanocne menu. Zapraszamy do rozsmakowania się w jajkach faszerowanych musem grzybowym z mchem jadalnym oraz pozostałych naszych propozycjach. Rezerwujemy także stoliki na spotkania świąteczne.

Menu dostępne do 8 maja 2019 r.

 

Nowość
ŚNIADANIA ZA 5 ZŁ

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego wariantu pysznych śniadań! Codziennie w godzinach 8:00 - 12:00 zapraszamy na śniadania w promocyjnej cenie - wystarczy kupić kawę lub herbatę, a śniadanie otrzymasz za 5 zł. Śniadanie za piątkę na piątkę! 

 

 

ZOBACZ OFERTĘ ŚNIADANIOWĄ

 

Zimowe
MENU SEZONOWE

Każdego smakosza zaskoczy nasze nowe menu sezonowe, pełne niespotykanych składników i produktów, które są nowością na polskim rynku gastronomicznym. Pepitka to produkt wegański, bezglutenowy i pełen wartości odżywczych. Proponujemy go w dwóch wyjątkowych odsłonach. Na tym się jednak nie kończy - dla smakoszy mięsa przygotowaliśmy dziczyznę.

Menu dostępne do 5 lutego 2019r.